Transport morski

Z dowolnego miasta w USA do dowolnego miejsca na świecie! Naszym Klientom zapewniamy sprawną spedycję, organizujemy odbiór, dostawę oraz załadunek z zachowaniem wszelkich niezbędnych zabezpieczeń tak, aby ładunek dotarł do was w stanie, w jakim został załadowany do kontenera. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ułatwiamy cały proces spedycyjny, dostosowując go do wymagań naszych Klientów oraz wymagań krajów importu i eksportu.

Wysyłamy:

 • Samochody
 • Motocykle
 • Quady
 • Łodzie
 • Maszyny niestandardowe

Fracht morski

Dzięki połączeniu długotrwałych relacji z przewoźnikami oceanicznymi i mocnych umów kontraktowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom jedne z najlepszych stawek międzynarodowego frachtu morskiego dostępnych na rynku.

Jesteśmy w stanie zrealizować transport dla niemal każdej wielkości przesyłki, możemy wysyłać sprzęt specjalny oraz ładunki ponadgabarytowe. Nasza innowacyjna usługa śledzenia w czasie rzeczywistym zapewnia widoczność każdej przesyłki, umożliwiając naszym Klientom stały dostęp do trasy i aktualnego położenia kontenera.

W zależności od wielkości ładunku i potrzeb sprzętowych oferujemy następujące usługi frachtu morskiego:

FCL

(pełne obciążenie kontenera)

Najlepsze dla cennych ładunków lub większych ładunków, zapewniamy częste wysyłki po konkurencyjnych stawkach z głównych portów USA.
LCL

(Mniej niż ładowność kontenera)

Najlepsze dla mniejszych ładunków, które nie wymagają przestrzeni pełnego kontenera, oferujemy wysyłkę LCL na cały świat.

Korzyści z korzystania z usług frachtu morskiego USA InterCargo:

 • Oferujemy zintegrowaną usługę transportu lokalnego do portów, pomoc w zakresie dokumentacji, odprawę eksportową i transport morskim.
 • Jako członek Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Spedytorów (FIATA) uczestniczymy w globalnej sieci spedytorów, umożliwiając nam dostęp do zasobów za granicą, które w innym przypadku nie byłyby dostępne.
 • Upraszczamy proces transportu i frachtu jako jeden dostawca, który zarządza wszystkimi szczegółami łańcucha dostaw naszych klientów.
 • Jesteśmy w stanie zmaksymalizować opcje wyznaczania tras i transportu do miejsc docelowych na całym świecie, korzystając z preferowanych przewoźników
 • Klienci cieszą się lepszą widocznością przesyłek dzięki naszej usłudze śledzenia w czasie rzeczywistym (odwiedź www.CargoLoop.com , aby uzyskać więcej informacji).
 • Zaspokajamy potrzeby naszych klientów w zakresie ilości, terminów i kosztów, korzystając z uznanych, niezawodnych usług NVOCC
 • Nasz kompetentny personel może uprościć zgodność z przepisami w Stanach Zjednoczonych

Ładowanie kontenera

Zaawansowane, bezpieczne ładowanie

Podczas załadunku Twojego pojazdu do kontenera używamy tylko najbezpieczniejszych i najbardziej zaawansowanych technik mocowania w branży. Nasza załoga ekspertów łączy drewniane platformy, nylonowe pasy (o wyrrzymałości trzy razy przekraczającej masę pojazdu), stalowe łańcuchy i linki, aby zapewnić możliwie najbezpieczniejszy załadunek. Zapewniamy załadunek całokontenerowy (3/4/5 pojazdów w kontenerze) lub załadunek pojazdami skonsolidowanymi, gdzie samochody różnych klientów są łączone w jednym kontenerze.

Wymagana dokumentacja

Będziemy również służyć jako Twój broker eksportu, obsługując całą niezbędną dokumentację, raportowanie i wymagania dotyczące zgodności. Należy pamiętać, że oryginalne dokumenty są wymagane przed załadowaniem pojazdu i przetworzeniem wszelkiej dokumentacji eksportowej. Możesz dołączyć do pojazdu dodatkowe części samochodowe (uwzględnimy je na liście przewozowym i deklaracji eksportowej).

Połączone załadunki dla maksymalnej wydajności

Wysyłasz kilka pojazdów? Zapewnimy najbardziej opłacalną możliwą wysyłkę, ładując trzy lub cztery pojazdy do jednego kontenera 40'. Jeśli wysyłasz tylko jeden lub dwa samochody, skonsolidujemy Twoją przesyłkę z przesyłką innego klienta, zapewniając najbardziej ekonomiczny sposób dostarczenia Twojego ładunku do portu docelowego.

Ubezpieczenie ładunku

Linie żeglugowe i firmy załadunkowe nie mają ubezpieczenia na Twój ładunek. Poniżej przedstawiamy wszelkie możliwości zamówienia dodatkowego ubezpieczenia w transporcie morskim.

Fakty dotyczące ubezpieczenia ładunku

 • Podstawowe ubezpieczenie nie obejmuje ładunku podczas transportu morskiego. Jeśli Twój kontener zatonie lub spłonie, maksymalna wypłata wyniesie 500 USD za cały kontener z linii żeglugowej. Aby uzyskać więcksze odszkodowanie, adekwatne do wartości ładunku, potrzebujesz własnej polisy ubezpieczeniowej.
 • Wypadki się zdarzają. Tysiące kontenerów co roku zapala się lub wpada do wody. Jeśli nie masz ubezpieczenia, jako odbiorca na liście przewozowym i właściciel ładunku, będziesz odpowiedzialny za pełne koszty wysyłki i koszty odzyskania ładunku, nawet jeśli twój ładunek zostanie zniszczony lub uszkodzony.
 • Koszt ubezpieczenia nie jest wysoki, niektórzy klienci ubezpieczają już wszystkie swoje przesyłki. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na ubezpieczenie każdej przesyłki, zdecydowanie zalecamy wykupienie polisy przynajmniej na najdroższe pojazdy. Dodatkowe ubezpieczenie Cargo możesz kupić za pośrednictwem systemu CargoLoop.

Polisy ubezpieczeniowe

Polisy można było kupić na pojedyncze pojazdy lub na pełne kontenery. Nasze polisy są wspierane przez Lloyds of London, jedną z najbezpieczniejszych i zaufanych firm ubezpieczeniowych na świecie.

Zamawianie polisy jest bardzo proste. Potrzebujemy jedynie numeru VIN pojazdu i jego zadeklarowaną wartość. Resztą zajmuje się nasz Dział ds. Ubezpieczeń.

 

Ubezpieczenie ładunków

Dla klientów USA InterCargo

Co obejmuje:

 • Zdarzenia katastroficzne (pożar, zatonięcie statku itp.)
 • Całkowite zniszczenie ładunku
 • Awaria materiału i sprzętu
 • Nieostrożna obsługa przez porty

Ile to kosztuje:

 • Koszt ubezpieczenia morskiego to 1% wartości przesyłki + 75 USD opłaty za usługę​
 • Minimalna kwota polisy to $175
 • Przykład: przy wartości samochodu 30 000 $, polisa będzie kosztować 300 $ + 75 $

Masz pytania?

Wyślij e-maila na adres office@usaintercargo.com.pl lub zadzwoń pod numer 513-044-486, 799-045-405.