Dostęp do aukcji

USA InterCargo Poland zapewnia pomoc przy rejestracji i licytacji na aukcjach samochodowych za pośrednictwem naszego partnerstwa z AutoMarket Corp. USA AutoMarket jest liderem w zapewnianiu pełnego dostępu do amerykańskich i zagranicznych nabywców samochodów na aukcjach samochodowych w USA. Za pomocą sprawdzonego systemu i wielojęzycznego personelu wykwalifikowani nabywcy mogą wyszukiwać i licytować tysiące samochodów, motocykli, jednostek pływających i ciężkich maszyn na aukcjach i u dealerów wymienionych poniżej.

Aukcje w USA

USA AutoMarket Corp

www.usaautomarket.com
USA AutoMarket Corp jest liderem w zapewnianiu pełnego dostępu do amerykańskich i zagranicznych nabywców samochodów na aukcjach samochodów w USA.

IAA (Ubezpieczeniowe aukcje samochodowe)

www.iaai.com
Insurance Auto Auctions, Inc. jest jedną z wiodących północnoamerykańskich aukcji samochodów powypadkowych o największym zakładzie, silnej bazie nabywców i wysokich zyskach z aukcji.

ADESA

www.adesa.com
Sieć aukcji używanych pojazdów ADESA obejmuje witryny aukcyjne, które są strategicznie zlokalizowane w pobliżu obszarów o dużej koncentracji dealerów używanych pojazdów.

Copart

www.copart.com
Copart sprzedaje ponad milion pojazdów rocznie za pośrednictwem VB2, opatentowanej technologii dwustopniowej sprzedaży internetowej.

Manheim

www.manheim.com
Manheim jest największym na świecie dostawcą usług remarketingu pojazdów. W 2009 roku Manheim obsłużył prawie 10 milionów używanych pojazdów, ułatwiając transakcje o wartości ponad 50 miliardów dolarów.

CAŁKOWITE AUKCJE SUROWCÓW

www.totalresourceauctions.com
Total Resource Auctions to firma zajmująca się remarketingiem pojazdów, specjalizująca się w pojazdach powypadkowych, uszkodzonych i niesprawnych. Aukcje Total Resource Aukcje odbywają się w istniejących lokalizacjach Manheim oraz w miejscach wolnostojących.

Serwisy eBay

www.ebaymotors.com
eBay Motors to największy na świecie rynek nowych i używanych samochodów, na którym codziennie wyszukuje się i sprzedaje miliony pojazdów. Strony prywatne, detaliści i sprzedawcy hurtowi wymieniają swoje zapasy na Ebay Motors.

NPA (Krajowe Aukcje Powersport)

www.npauctions.com
National Powersport Auctions jest największym dostawcą usług aukcyjnych i remarketingowych w branży powersports. Najlepsze źródło motocykli, helikopterów, łodzi, skuterów wodnych i innych zabawek.

OVE (Internetowa Giełda Pojazdów)

www.ove.com OVE
To internetowa aukcja dla sprzedawców hurtowych i detalicznych. Kupujący będą potrzebować nazwy użytkownika i hasła Manheim, aby uzyskać dostęp do zapasów OVE i licytować je.

IronPlanet

www.IronPlanet.com
IronPlanet to wiodąca na świecie firma oferująca aukcje internetowe używanego sprzętu budowlanego i rolniczego.

Sprzedawca maszyn

www.machinerytrader.com
MachineryTrader.com zrzesza kupujących i sprzedających online ciężki sprzęt budowlany. MachineryTrader.com oferuje stale aktualizowaną bazę danych sprzętu, części i osprzętu na sprzedaż, które pochodzą bezpośrednio z zapasów dealerów.

Licytatorzy Ritchie Bros.

http://www.rbauction.com/
Ritchie Bros. jest największym na świecie licytatorem używanego i nieużywanego sprzętu. Ritchie Bros. każdego roku przeprowadza setki publicznych aukcji na całym świecie dla branży budowlanej, transportowej, rolniczej i innych. Licytacja jest otwarta, przejrzysta i uczciwa – bez minimalnych ofert i bez cen minimalnych.