USA InterCargo Poland to oficjalny i certyfikowany przedstawiciel CargoLoop LLC w Polsce.

Zajmujemy się transportem pojazdów ze Stanów Zjednoczonych, mamy możliwość wysłania auta do dowolnego miejsca w Europie jak i na świecie. Licytujemy auta na największych aukcjach pojazdów na terenie USA oraz Kanady. Posiadamy odpowiednie licencje, pozwalające na zakupy z możliwie najniższymi prowizjami. Zapewniamy również kompleksową pomoc w całym procesie importu.

m
Dostarczonych Pojazdów
Obsługiwanych Portów
Lat Doświadczenia

Pojazdy są ładowane do kontenerów przez naszych pracowników, wysyłamy auta do dowolnego portu w Europie jak i na świecie.

Oferujemy dostęp do kont brokerskich min. in na aukcjach Copart (fee A), IAAI, Manheim.

Odbieramy pojazd z aukcji do 3 dni roboczych od daty zlecenia, transportujemy pojazdy na nasze terminale.

Gwarantujemy pełną kontrolę, zdjęcia z każdego etapu transportu, możliwość ubezpieczenia pojazdu czy zmiany agencji celnej z poziomu osobistego konta Cargoloop.

Wizja

Chcemy, aby proces importu auta był w pełni bezproblemowy i przyjemny.

Misja

Wierzymy, że każdy z naszych Klientów powinien spełniać swoje motoryzacyjne marzenia. I że to właśnie my możemy w tym pomóc.

Wartości

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, staramy się, aby każdy był w 100% usatysfakcjonowany z podjętej współpracy.

Nasza misja

Naszych klientów przeprowadzamy przez cały proces, od zakupu pojazdu na aukcji aż do dostarczenia go do wybranego portu w Europie i na świecie. Dbamy, aby

Kontakt

Gotowy na wysyłkę samochodu? Zapytaj o aktualne ceny!